Asteri Metsovou
Tositsa 58, Metsovo, 44200, Griekenland – Uitstekende locatie - toon op kaart
Asteri Metsovou ligt op 250 meter van het centrale plein van het dorp Metsovo en biedt traditionele accommodatie met een prachtig uitzicht op het Pindosgebergte door de ramen of vanaf het balkon. U kunt gratis gebruikmaken van WiFi en er is gratis privéparkeergelegenheid. Alle kamers hebben een lokale stijl, vloerbedekking, verwarming, een televisie en een kleine koelkast. De eigen badkamer is uitgerust met een haardroger en een bad of douche. Sommige kamers beschikken ook over een open haard en een spabad. U kunt uw dag beginnen met een ontbijtbuffet met lokale producten, dat u kunt nuttigen in de eetzaal of in uw eigen kamer. In de loungeruimte met open haard kunt u genieten van drankjes en koffie van de bar. Er worden ter plekke traditionele kooklessen en weeflessen met een weefgetouw gegeven. Op verzoek kunnen er ook vis- en skitochten worden georganiseerd. Op korte loopafstand van Asteri Metsovou vindt u traditionele tavernes, cafés en het Folkloremuseum Tositsa. De medewerkers kunnen u informatie verstrekken over lokale bezienswaardigheden en u vindt op 5 km afstand een skicentrum.
Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 9,4 voor een reis voor twee.
Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap
- Gratis parkeergelegenheid
- Gratis WiFi
- Familiekamers
- Restaurant
- Luchthavenshuttle
- Roomservice
- Bar
Praktijken van de accommodatie
Categorieën:
Bekijk waar gasten het meest van genoten:
- HNederland“Mooie kamer, prima bed. Uitstekend ontbijt. Vriendelijke mensen”
- ANederland“Prima ontbijt en vriendelijk dat wij een ventilator te leen kregen, leuke sfeer in het hotel.”
- AlexandraGriekenland“The owner was so friendly and helpful, providing extra blankets late at night when we needed them. Very happy to accommodate our medium size dog, and helpful with suggestions of trips to do. She was super. Private parking, which helped a lot, and...”
Omgeving hotel
Restaurants1 restaurant ter plekke
Faciliteiten in Asteri MetsovouGeweldige faciliteiten - score 8.8
- Gratis parkeergelegenheid
- Gratis WiFi
- Familiekamers
- Restaurant
- Luchthavenshuttle
- Roomservice
- Bar
- Toiletpapier
- Handdoeken
- Bad of douche
- Eigen badkamer
- Gratis toiletartikelen
- Föhn
- Beddengoed
- (Kleding)kast
- Wekker
- Uitzicht op de stad
- Uitzicht
- Picknickplaats
- Buitenmeubels
- Zonneterras
- Patio
- Terras
- Tuin
- Stopcontact bij het bed
- Verhuur skimateriaal aanwezig
- SkischoolToeslag
- Berging voor ski-uitrusting
- FietsverhuurToeslag
- Aerobics
- Live sportevenementen (uitzendingen)
- FietstochtenToeslag
- WandeltochtenToeslag
- PaardrijdenToeslagNabij de accommodatie
- HikingNabij de accommodatie
- Skiën
- Hengelsport
- Flatscreen-tv
- Radio
- Tv
- Koffiebar aanwezig
- FruitToeslag
- Wijn/champagneToeslag
- Kindvriendelijk buffet
- Speciale dieetmenu's (op aanvraag)
- Snackbar
- Ontbijt op de kamer
- Bar
- Restaurant
- Valetparking
- Parkeergarage
- Gehandicaptenparkeerplaats
- Factuur wordt verstrekt
- Persoonlijk in- en uitchecken
- Geldautomaat ter plaatse
- Bagageopslag
- Excursiebalie
- 24-uursreceptie
- Veiligheidsrekken voor baby's
- Buitenspeelgoed
- Binnenspeelplaats
- Dagelijkse schoonmaak
- StrijkserviceToeslag
- StomerijToeslag
- WasserijToeslag
- Fax/kopieerapparaat
- Vergader- / feestzaalToeslag
- Brandblussers
- Camerabewaking buiten
- Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
- Rookmelder
- Toegang met sleutels
- ShuttleserviceToeslag
- Gedeelde lounge/televisieruimte
- Rokersgedeelte
- Niet-roken in gehele accommodatie
- Wekdienst
- Verwarming
- Lunchpakket
- Geluiddichte kamers
- Lift
- Familiekamers
- Kapper / schoonheidssalon
- LuchthavenshuttleToeslag
- Wekdienst/wekker
- Roomservice
- Bovenverdiepingen alleen bereikbaar per trap
- Bovenverdiepingen bereikbaar per lift
- Fitness
- Grieks
- Engels
- Roemeens
Annuleren /
vooruitbetalen
Annulerings- en vooruitbetalingsvoorwaarden verschillen per accommodatietype. Vul alsjeblieft de data van je verblijf in en controleer de voorwaarden van je gekozen kamer.
Kinderen en bedden
Voorwaarden voor kinderen
Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.
Voor kinderen van 4 jaar en ouder worden bij deze accommodatie dezelfde kosten als volwassenen gerekend.
Voeg het aantal kinderen in je groep en hun leeftijden toe aan je zoekopdracht om de juiste prijzen en informatie over de bezetting te zien.
Voorwaarden voor kinderbedjes en extra bedden
Kinderbedjes en extra bedden zijn niet beschikbaar bij deze accommodatie.
Geen leeftijdsrestrictie
Er is geen minimumleeftijd om in te checken
Huisdieren
Gratis! Huisdieren zijn op verzoek toegestaan. Deze service is gratis.
Contant Asteri Metsovou behoudt zich het recht voor om tijdelijk een bedrag vast te houden op je creditcard.
De kleine lettertjesBelangrijke informatie voor gasten bij deze accommodatie
Licentienummer: 0622Κ012Α0052500
Juridische informatie
Veelgestelde Vragen over Asteri Metsovou
Inchecken bij Asteri Metsovou is mogelijk vanaf 14:00. Uitchecken is mogelijk tot 12:00.
De prijzen bij Asteri Metsovou kunnen afhankelijk zijn van je verblijf (bijv. data die je selecteert, hotelvoorwaarden enz.). Je ziet de prijzen door data in te vullen.
Dit zijn de kameropties bij Asteri Metsovou:
- Tweepersoons (1 of 2 bedden)
- Tweepersoons
- Driepersoons
- Vierpersoons
Ja, Asteri Metsovou is populair bij gasten die een verblijf voor hun gezin boeken.
Asteri Metsovou biedt de volgende activiteiten/services (mogelijk tegen een toeslag):
- Hiking
- Skiën
- Hengelsport
- Paardrijden
- Fietsverhuur
- Wandeltochten
- Fitness
- Aerobics
- Fietstochten
Asteri Metsovou ligt op 300 m van het centrum van Metsovo. Alle afstanden zijn gemeten in vogelvlucht. De werkelijke reisafstand kan afwijken.
Asteri Metsovou heeft 1 restaurant:
- Restaurant