om de nieuwste deals en prijzen te bekijken.
Asteasu
Locatie, ontvangst, integratie moderne accommodatie in vermoedelijk tien-of honderden jaren oude balkenstructuur. Hoe hebben de eigenaren dit voor elkaar gekregen zo hoog in de bergen…! Straf
Asteasu
Casa rural a 10 minutos de San Sebastian bevindt zich in Asteasu en heeft een tuin, een privézwembad en uitzicht op het zwembad.
Mooi en prachtig huis. Hele lieve eigenaren, enorm service gericht! We zijn enorm verwend!
Errezil (in de buurt van Asteasu)
Dit vakantiehuis ligt in Errezil, op 35 km van San Sebastián en op 61,6 km van Saint-Jean-de-Luz. Er is gratis privéparkeergelegenheid bij de accommodatie.
The view , the size of the property
Andoain (in de buurt van Asteasu)
Casa Rural Oroimena ligt in Andoain en biedt accommodatie met een eigen zwembad, een terras en uitzicht op de tuin.
A gorgeous villa in the most beautiful peaceful location set in lovely gardens in the countryside, beautiful swimming pool with towels provided and lots of sun loungers. We loved the outside seating areas especially the terrace by the kitchen where sat every night. Lovely comfortable bedrooms with lots of pillows and soft bedding, two good doubles, one twin and one twin/triple with loads of wardrobe space. Three very nice bathrooms. Good proper big bath sheets! Well equipped kitchen and a basement kitchen, plus fabulous games room for the kids. The week went too fast! The villa is a few minutes from Andoain where there are supermarkets etc. and near San Sebastián and lots of beaches. We ran out of time to do everything! Would book this lovely place again without hesitation thank you so much Patricia 🙂
Aia (in de buurt van Asteasu)
Aia (in de buurt van Asteasu)
ETXEORDEKOA. Apartamento con encanto en Plena Naturaleza heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op ongeveer 20 km van Monte Igueldo Funicular.