Overslaan en naar de inhoud gaan

De beste vakantiehuizen in Asteasu

Bekijk onze keuze voor geweldige vakantiehuizen in Asteasu

Filter op:

Beoordeling

Fantastisch: 9+ Erg goed: 8+ Goed: 7+ Aangenaam: 6+
Onze topkeuzes Laagste prijs eerst Aantal sterren en prijs Top beoordeeld

om de nieuwste deals en prijzen te bekijken.

Locatie, ontvangst, integratie moderne accommodatie in vermoedelijk tien-of honderden jaren oude balkenstructuur. Hoe hebben de eigenaren dit voor elkaar gekregen zo hoog in de bergen…! Straf

Toon meer Toon minder
9.4
Fantastisch
245 beoordelingen
Prijs vanaf
HUF 15.075
per nacht

Casa rural a 10 minutos de San Sebastian bevindt zich in Asteasu en heeft een tuin, een privézwembad en uitzicht op het zwembad.

Mooi en prachtig huis. Hele lieve eigenaren, enorm service gericht! We zijn enorm verwend!

Toon meer Toon minder
9.7
Voortreffelijk
47 beoordelingen
Prijs vanaf
HUF 122.870
per nacht

Dit vakantiehuis ligt in Errezil, op 35 km van San Sebastián en op 61,6 km van Saint-Jean-de-Luz. Er is gratis privéparkeergelegenheid bij de accommodatie.

The view , the size of the property

Toon meer Toon minder
8.9
Heerlijk
18 beoordelingen
Prijs vanaf
HUF 343.245
per nacht

Casa Rural Oroimena ligt in Andoain en biedt accommodatie met een eigen zwembad, een terras en uitzicht op de tuin.

A gorgeous villa in the most beautiful peaceful location set in lovely gardens in the countryside, beautiful swimming pool with towels provided and lots of sun loungers. We loved the outside seating areas especially the terrace by the kitchen where sat every night. Lovely comfortable bedrooms with lots of pillows and soft bedding, two good doubles, one twin and one twin/triple with loads of wardrobe space. Three very nice bathrooms. Good proper big bath sheets! Well equipped kitchen and a basement kitchen, plus fabulous games room for the kids. The week went too fast! The villa is a few minutes from Andoain where there are supermarkets etc. and near San Sebastián and lots of beaches. We ran out of time to do everything! Would book this lovely place again without hesitation thank you so much Patricia 🙂

Toon meer Toon minder
10
Voortreffelijk
11 beoordelingen
Prijs vanaf
HUF 230.705
per nacht

Toon meer Toon minder
9.2
Fantastisch
16 beoordelingen

ETXEORDEKOA. Apartamento con encanto en Plena Naturaleza heeft uitzicht op de bergen, en biedt accommodatie met een balkon en een koffiezetapparaat, op ongeveer 20 km van Monte Igueldo Funicular.

Toon meer Toon minder
9
Fantastisch
2 beoordelingen
Prijs vanaf
HUF 79.180
per nacht

Op zoek naar een vakantiehuis?

Vakantiehuizen zijn particuliere accommodaties die beschikbaar zijn voor zowel korte als lange verblijven, en daardoor ideaal voor zowel gezinnen als groepen. Deze huizen zijn volledig ingericht en voorzien van een keuken voor een zelfstandig verblijf. Soms is er tegen betaling ook ontbijt beschikbaar. Deze accommodaties hebben hun eigen voordeur, wat ze onderscheidt van appartementen.
Bekijk vakantiehuizen in Asteasu

Vakantiehuizen die gasten geweldig vinden in Asteasu

  • 9.7
    Score 9.7
    Voortreffelijk
    Beoordeeld als uitzonderlijk
     · 47 beoordelingen
    Het is het totaalplaatje wat het meest beviel. Het appartement is erg ruim, netjes en leuk ingericht, met alle voorzieningen die je nodig hebt, fijne bedden, goede badkamers, ruime keuken,v prachtige locatie en een ruim balkon met een prachtig uitzicht! Tel daarbij op de prachtige omgeving, met leuke en gezellige dorpjes, San Sebastiaan en zijn mooie baai dat vlakbij ligt én de enorm lieve en gastvrije eigenaren, dan heb je alles voor een prima verblijf in Baskenland!
    Hans Fens
    Reizigers met vrienden
  • 8.7
    Score 8.7
    Heerlijk
    Beoordeeld als geweldig
     · 482 beoordelingen
    Het authentieke huis , de prachtige omgeving, het uitzicht, de rust, je welkom voelen. Alles schoon , netjes en gezellig. We konden gebruik maken van de keuken ,als we wilden. Zeer vriendelijke dame ,die ons incheckte en uitwuifde.
    Paul Huisman
    Jong stel
  • 9.7
    Score 9.7
    Voortreffelijk
    Beoordeeld als uitzonderlijk
     · 47 beoordelingen
    Elisa
    Groep